Zamówienia telefoniczne:
724 556 101
Pon - Pt 10:00 - 17:00

Jesteś tutaj: DESIGN AREA

STREFA DESIGNU

Jak przechowywać książki?

Jak przechowywać książki?

Dla niektórych książki to jedynie pozapisywane kartki bez większego znaczenia, jednak dla innych stanowią źródło wiedzy, wspaniałych przeżyć literackich albo przygód nie z tego świata.

Jakie wybrać meble do salonu?

 Jakie wybrać meble do salonu?

Zmiana wystroju czy umeblowanie mieszkania od początku nie jest wbrew pozorom łatwe. Wybierając meble musimy (choćby przez mgłę) widzieć w głowie finalny efekt. Oczywiście przy katastrofie w wystroju zawsze można powiedzieć, że tak miało być. Może się jednak okazać, że nikt, włącznie z nami samymi, w to nie uwierzy.

Co postawić na szafce RTV?

Co postawić na szafce RTV?

Czy wyobrażacie sobie państwo, że do lat 50-tych XX wieku nikt nie słyszał o szafkach RTV? To, że niewielu wiedziało o telewizorach to  sprawa drugorzędna. Czas pędzi, a wraz z nim następuje coraz większa  powszechność sprzętu RTV w domach.

Komoda do salonu - co to i z czym „to się je”

Komoda do salonu - co to i z czym „to się je”

Co najtrafniej oddaje główną zaletę komody? Jej nazwa! Wywodząca się z francuskiego „commodité” - tłumaczona jako wygoda, komfort. Po krótkim okresie królowania meblościanek, komody w wielkim stylu wracają zarówno na salony jak i do pozostałych pomieszczeń.

Jakie meble sosnowe wybrać?

Jakie meble sosnowe wybrać?

         Retorycznie zapytamy – któż nie chciałby mieć domu? Na wsi. Francuskiej w dodatku. Jednak „życie to nie bajka”, a spadki po nieznanych dotąd ciociach trafiają się rzadko. Na szczęście zawsze możemy (na dobry początek) kupić mebel (albo dwa) i namiastkę urokliwej wsi stworzyć u siebie w salonie.

Stoliki kawowe - pomysły i aranżacje

Stoliki kawowe - pomysły i aranżacje

Stolik kawowy to z zasady niepozorny mebel, mimo tego jego brak zawsze odczujemy.Wspaniale jest mieć w salonie stół mieszczący całą rodzinę. Wspólne celebrowanie posiłków nabiera przy nim innego wymiaru.

724 556 101

Zadzwoń do nas i zapytaj o swoje spersonalizowane zamówienie.

Dołącz do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o trendach i zgarnij 5% rabat na pierwsze zamówienie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą