MENU
Jesteś tutaj: O nas

     

Mobili Per Casa … meble dla domu. Naszą pasją od lat są meble … staramy się stworzyć te niepowtarzalne, inne jak te, które już wcześniej widzieliśmy. Inspiracją do tworzenia oryginalnych form są podróże, dzięki którym jesteśmy w stanie wybrać najlepsze komponenty do budowy naszych mebli oraz fabryki specjalizujące się w produkcji konkretnych modeli.

     

    

Dzięki temu w naszych sofach tapicerowanych zastosowaliśmy skóry z najlepszych włoskich garbarni, które od kilku pokoleń wytwarzają najlepszej jakości wyroby. Częśc komponentów do produkcji pochodzi z najlepszych farm nie tylko z Brazylii ale przede wszystkim z Australii czy Nowej Zelandii.  Nie używamy zamienników … wszystkie nasze sofy pokryte są 100% naturalną skórą, w blisko 30 dostępnych kolorach. W połączeniu z prostymi, delikatnymi kształtami otrzymujemy niepowtarzalne meble, które nie powstydzą się obecności na salonach oraz miejscach użyteczności publicznej.

    

     

Kolekcja mebli z drewna to przede wszystkim egzotyczne drewno mangowe i tekowe w niespotykanych formach. Każdy z tych modeli jest jedyny i niepowtarzalny, wytwarzany z oryginalnego kawałka drzewa … Mamy również takie, które stworzone zostały z desek odzyskanych z pierwotnego użytku i wciąż nadające się do dalszego użycia. Te posiadają na sobie znaki czasu, nadając niespotykany klimat. 

Każdy nasz mebel, z drewna czy ze skóry, ma w sobie ‘kawałek świata’ …

    

Co nas wyróżnia?

  • Skóry z najlepszych włoskich garbarni
  • Niespotykane formy naszych sof
  • Szeroka oferta mebli z drewna mangowego i tekowego
  • Dbałość o każdy detal
  • Szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny