Zamówienia telefoniczne:
724 556 101
Pon - Pt 10:00 - 17:00

Jesteś tutaj: Sklep meblowy Kraków

Sklep meblowy Kraków

Kraków – miasto dynamiczne i tętniące życiem. Ale „konia z rzędem temu”, kto słysząc tę nazwę, nie pomyślał najpierw o zabytkach, muzeach czy Lajkoniku. Chyba w żadnym innym miejscu w Polsce, przeszłość nie przeplata się tak z teraźniejszością. Tylko jedno jest stałe i niezmienne. To jakość, którą mieszkańcy grodu Kraka, cenią od lat.

Meble z litego drewna. Kraków wie co dobre

Urządzając mieszkanie lub dom, zazwyczaj pierwsze kroki kierujecie do meblowej „sieciówki”. Nie będziemy „pierwszymi, którzy rzucą kamień”. Meble z popularnych sklepów bywają piękne i praktyczne. Nawet takie „na lata” się zdarzają. Ale wciąż mówimy o masowej produkcji i to zazwyczaj z płyt wiórowych (w cenach jak za meble z najlepszego drewna).

A w naszym sklepie meblowym, mamy zgoła odmienne podejście do mebli. Traktujemy je jak małe dzieła sztuki. Meble które u nas znajdziecie, są wytwarzane ręcznie, a nie produkowane. Tworzą je rzemieślnicy/artyści którzy jak nikt, znają się na swoim fachu. Stąd nie znajdziecie dwóch identycznych egzemplarzy, ani żadnego wadliwego.

Natura tworzy najdoskonalsze formy (usłojenia, przyrosty roczne, kłącza – korzenie). Dlatego większość naszego asortymentu, to meble z drewna egzotycznego. Fachowcy jedynie lekko ją (przyrodę) „ulepszają”. Ciosają, heblują, szlifują. Czasem delikatnie pociągną lakierem. Dorzucą szkło lub metal. Wszystko to, by mocniej uwypuklić jak piękne jest to co stwarza matka ziemia. Oferujemy wam meble z palisandru, teaku czy też meble z mango (choć mamy i swojską sosnę) po to, byście znaleźli przedmioty idealne. Takie, którymi zawsze chcieliście się otaczać, a nie wiedzieliście gdzie ich szukać.

Każdy styl ma swoich fanów. W Krakowie rządzi indywidualność

Wiemy, że są ludzie którzy nie kupią mebli w miejscu innym, niż jedna z popularnych „sieciówek”. Są tacy, dla których jakość nie jest najważniejsza. Tacy, którzy jeden zniszczony mebel, zastępują kolejnym (o podobnej trwałości). Są też osoby, które lubują się w patrzeniu jak płyta pęcznieje od wody (w miejscu gdzie stał zbyt mocno podlewany kwiatek), a w odklejającym się fornirze dopatrują się kształtów (to jak patrzenie w chmury). I jest też niewielka grupa, która będąc w gościach, lubi czuć się jak u siebie w domu (widząc te same meble). Szanujemy ich wszystkich i ich wybory.

Chcemy tylko byście wiedzieli, że jest alternatywa. Nie ważne czy szukacie mebli kolonialnych, w klimacie boho czy rustykalnym. Nie istotne czy chcecie mieć meble loftowe, wpisujące się w styl skandynawski czy też może eklektyzm jest tym co was definiuje. Macie wybór. I tym wyborem są meble z litego drewna.

Dlaczego warto je wybrać? Ponieważ są:

• trwałe i twarde (meble z drewna egzotycznego są odporne na wilgoć i uszkodzenia zewnętrzne),
• ponadczasowe (zawsze modne),
• łatwe do odsprzedaży,
• wdzięczne do przeróbek i stylizacji,
• nabierają dodatkowego uroku z wiekiem,
• mają unikatowy design i nie ma dwóch takich samych.

Dodatkowo – szczególnie w przypadku mebli do loftu dostępnych w naszym sklepie meblowym, są ekologiczne (pochodzą z recyklingu!) Starym meblom z mango czy palisandru, dano drugie, a nawet trzecie życie. Nie wierzycie? Zobaczcie stoliki kawowe – np. Piramide. I co? Czy może być piękniej i bardziej eko?

Chcielibyśmy rozpocząć rewolucję. Marzymy, by meble z litego drewna trafiły pod strzechy. Chcielibyśmy zacząć tutaj. W Krakowie. Niech znów będzie stolicą - tym razem dobrego smaku. To jak? Pomożecie?

724 556 101

Zadzwoń do nas i zapytaj o swoje spersonalizowane zamówienie.

Dołącz do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o trendach i zgarnij 5% rabat na pierwsze zamówienie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą