Zamówienia telefoniczne:
724 556 101
Pon - Pt 10:00 - 17:00

Jesteś tutaj: Sklep meblowy Warszawa

Sklep meblowy Warszawa

Staliście się szczęśliwymi posiadaczami własnych czterech kątów?

Serdecznie wam tego gratulujemy!

Wiemy, że właśnie poznajecie to uczucie, gdy ekscytacja („urządzamy!!!”) miesza się ze strachem („ale jak???” i „za co???”). Chcecie już wygodnie zamieszkać, a jedyne co posiadacie to materac, dwa (nienajświeższej urody) krzesła i szafę po ciotce. Nie jest zbytnio wygodnie, prawda? Ubrania, książki, talerze poupychane w pudła i worki... Nie tak sobie wyobrażaliście pierwsze dni we własnym mieszkaniu/domu. Aby dni nie przerodziły się w miesiące, zróbcie odrobinę miejsca na podłodze. Weźcie laptopa na kolana i zacznijcie przeglądać internetowe sklepy meblowe.

Meble do loftu? Warszawo – mamy to!

Gdy mieszkacie w stolicy, nic nie stoi na przeszkodzie przejść się osobiście. Pytanie brzmi – po co? Korki, które zaliczycie po drodze, skutecznie wyleczą was z chodzenia „po sklepach”. Po 5 godzinach zobaczycie ile ofert - 5? 6? Zresztą nie wiem jaką macie pamięć, ale ciężko będzie zapamiętać ceny i to „czy ta szafka z wysokimi nóżkami to była w sklepie Meble A czy Meble C”. Właśnie dlatego internet wygrywa i wygrywać będzie. Siedzicie w dresie, prawie wygodnie (wygodnie, to będzie jak kupicie sofę) i przeglądacie strony w poszukiwaniu mebli i inspiracji. I tu czeka was miła niespodzianka. Są sklepy (jak nasz), które w swojej ofercie
posiadają meble loftowe, meble kolonialne czy też meble w stylu skandynawskim. Mieszkańcy Warszawy - nie musicie już otwierać wielu stron. Wszystko czego potrzebujecie mamy u nas (no może poza tą nieszczęsną sofą, póki co).

Warszawa stolicą mebli z litego drewna? Jeśli jeszcze nie, to już wkrótce to zmienimy

Wiemy – meble z mdf są tańsze. Obecnie w kieszeniach macie maksymalnie na bilet tramwajowy i nakarmienie gołębi w parku. Kuszą więc te tanie stoliki i masowo produkowane (ale za to niedrogie) komody. Kiedyś w gazecie („Cztery Kąty”), był artykuł - „Prowizorka? Wiadomo - najtrwalsza”. Bo tak to już jest, gdy patrzy się na pozorną oszczędność. Dlaczego pozorną? Czy zamiast kupić meble, które:

• są brzydkie, ale „były tanie – w promocji. NA RAZIE wystarczą”,
• są słabej jakości „ta szafka się nie domyka i lekko kołysze, ale PÓKI co musi być”,
• nie są funkcjonalne, ale „mamy na razie tyle innych wydatków, że się przemęczymy”,

nie lepiej kupić od razu meble z drewna egzotycznego?!

Mdf nie postoi długo. Zastanówcie się czy na pewno chcecie utknąć na lata w otoczeniu mebli z płyt? Chwilowa oszczędność, być może skusi was do kupienia w miejsce jednych (zniszczonych), innych - równie tanich i słabej jakości.

I tym sposobem w ciągu 10 lat, będziecie mieć za sobą trzy brzydkie komody (wszystkie będące kompromisem między „niedroga”, a „no jest ok za tę cenę”).
Podsumowując wydacie 2-3 tysiące i przemęczycie się latami patrząc na średnio udane i niezbyt ładne meble.
Czy nie lepiej od razu zainwestować w meble z palisandru, meble mango czy z teaku? Słowem – idealne. Nie będące żadnym pójściem na ugodę, a spełnionym
marzeniem? Tak - są droższe. Ale meble z drewna egzotycznego będą wam służyć latami. A i trudniej spotkać identyczne u znajomych.
Zadajcie sobie pytania:

• unikatowe versus produkowane taśmowo,
• wymarzone vs kompromisowe,
• droższe, ale na lata vs pozornie tanie, ale na chwilę?

Znacie odpowiedź? My też. Dlatego serdecznie was zapraszamy!

724 556 101

Zadzwoń do nas i zapytaj o swoje spersonalizowane zamówienie.

Dołącz do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o trendach i zgarnij 5% rabat na pierwsze zamówienie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą