MENU
Jesteś tutaj: Aquaclean

CO TO JEST SAFE FRONT®?

Jest ochroną przed roztoczami, grzybami i bakteriami. Jest to metoda eliminacji roztoczy z tkaniny w pełni ekologiczna i bezpieczna. Rozwiązanie to jest tarczą, która w naturalny sposób, zapobiega rozmnażaniu się roztoczy kurzu domowego. SAFE FRONT® jest szczególnie przydatne w domach ze zwierzętami, które są w szczególności narażone na rozprzestrzeniania się roztoczy i bakterii. Jest zabezpieczeniem przeciwko obecności tych mikroorganizmów.

Zalety korzystania z tkanin Aquaclean dla mojego zwierzaka

W Aquaclean ułatwiamy ci życie i dlatego chcemy, aby twoja sofa była wolna od plam, zadrapań i nieprzyjemnych zapachów powodowanych przez zwierzęta. Uwielbiamy zwierzęta i z tego powodu przygotowaliśmy specjalne kolekcje mające na celu zminimalizowanie skutków działań twojego zwierzaka na tkaninie sofy.

Tkaniny tradycyjne

Tkaniny tradycyjne, nieposiadające żadnej ochrony, stanowią łatwy cel dla Twojego pupila, który może rozerwać włókna próbując wyciągnąć pazury z tkaniny.

Tkaniny polecane przez AQUACLEAN

Aquaclean poleca tkaniny posiadające powłokę ochronną opracowaną w oparciu o innowacyjną technologię, która zachowuje się jak elastyczna i sprężysta bariera, zapobiegając zniszczeniu tkaniny przez pazury Twojego pupila.

Porady dla właścicieli zwierząt

Sofa zajmuje centralne miejsce w domu, zazwyczaj jest ono bardzo kuszące szczególnie dla zwierząt terytorialnych, które lubią znaczyć swój teren. Zwierzęta mają różne charaktery i zachowania. Najlepszą inwestycją będzie edukacja twojego pupila i nauczenie go korzystania z miejsc dla niego przeznaczonych.

 1. UNIKANIE ZADRAPAŃ
  Możesz rozłożyć na sofie skórki z pomarańczy lub potrzeć tapicerkę skórką z pomarańczy, ponieważ cytrusowy zapach jest nieprzyjemny dla zwierząt.
 2. EDUKACJA ZWIERZĄT
  Kup swojemu kotu drapak i naucz go używania tego sprzętu. Drapak możesz spryskać kocimiętką lub walerianą, wtedy kot szybciej się do niego przyzwyczai. Koty lubią takie zapachy. Nie zapomnij nagrodzić swojego kota po każdym użyciu drapaka.
 3. HIGIENA ZWIERZĄT I
  Dbaj, aby twój pupil miał obcięte pazury, wówczas nie będzie musiał ich ścierać niszcząc w ten sposób twoją sofę.
 4. HIGIENA ZWIERZĄT II
  Wyczesuj regularnie swojego pupila. Sierść, którą wyrzucisz do kosza nie będzie roznoszona po domu.
 5. DOBRE ODŻYWIANIE
  Daj o dobre odżywianie swojego pupila, ponieważ niewłaściwa dieta może sprzyjać gubieniu sierści. Poza tym właściwe odżywianie może zapobiegać różnym chorobom oraz poprawić jakość życia zwierzęcia.