724 556 101
Pon - Pt 10:00 - 17:00

Jesteś tutaj: STOLIKI KAWOWE

Stoliki kawowe

Zawsze darmowa dostawa
Najwyższej jakości produkty
Zapytaj nas o co chcesztel.: 724 556 101
Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
PROMOCJA
NOWOŚĆ
1199.00PLN
1269.00PLN
PROMOCJA
NOWOŚĆ
529.00PLN
579.00PLN
Darmowa dostawa mebli z drewna egzotycznego
PROMOCJA
NOWOŚĆ
1529.00PLN
1599.00PLN
PROMOCJA
999.00PLN
1124.00PLN
PROMOCJA
NOWOŚĆ
999.00PLN
1049.00PLN
PROMOCJA
499.00PLN
799.00PLN
PROMOCJA
1069.00PLN
1169.00PLN
Następna strona

Urządzasz swój dom, a może kawiarnię bądź restaurację? W każdym z przypadków zapraszamy Cię do świata, w którym rządzą nowoczesne i designerskie stoliki kawowe. Często występujące zestawami i kompletami, są wykonane z litego drewna egzotycznego, co oznacza ich wyjątkową trwałość oraz wytrzymałość na naprawdę długie lata. Szczególnie, gdy tworzysz kawiarnie czy restaurację, będą wtedy mocno eksploatowane przez Twoich klientów, ale na pewno wytrzymają tę próbę.

Chcesz mieć swój własny kąt?

Tak naprawdę każdy nasz stolik kawowy z litego drewna egzotycznego jest elementem niezbędnym, kiedy chcesz mieć swój kąt do picia ciepłych, i nie tylko, napojów. Możesz nabyć od razu cały nowoczesny komplet - wówczas wyposażasz się w nie jedną, a kilka ich sztuk. Kompaktowe, składane i komfortowe, są meblami naprawdę funkcjonalnymi, a przy tym niezwykle pięknymi.

Zależy Ci na meblach spełniających najwyższe standardy jakości? Wnętrze Twojego domu ma być modne i nowoczesne, ale zarazem nietuzinkowe i zaskakujące? Twoje poczucie estetyki spełniają jedynie najpiękniejsze meble? Jeżeli tak - mamy coś dla Ciebie! 

Stoliki kawowe w stylu kolonialnym dla wymagających

W tej kategorii zebraliśmy coś, co każdy gospodarz - i każda gospodyni - chciałby mieć: drewniane stoliki kawowe. Ich najważniejsze zadanie, któremu podporządkowaliśmy wszystkie zamierzenia, jest stworzenie dla Ciebie warunków do ekskluzywnego relaksu. Na jego jakość wpływa wszakże nie tylko smak pitego akurat napoju - bo sama nazwa wskazuje na to, co przy stoliku będzie się działo - lecz również cała związana z tym "otoczka". Projekt, który temu sprzyja, powinien łączyć klasyczne wzorce z nowoczesnymi rozwiązaniami. Utrzymanie przy tym spójności wyglądu nie jest łatwym zadaniem - nam się udało. Nasze stoliki kawowe drewniane kolonialne uzyskały dzięki temu bardzo istotną cechę - uniwersalność. Dobrze pasują do modernistycznego wnętrza, lecz doskonale skomponują się również z wystrojem bardziej historycznym. Na uwagę zasługuje materiał wykonania - drewno. Daje ono wysoką trwałość, dzięki której stolik będzie wiernie służył Ci przez wiele lat, bez żadnych "przygód". Jednocześnie jednak dbamy o to, by oferowane meble nie były "toporne" - w końcu nie chcesz wstawić ich do bunkra! Zadbaliśmy o bardzo dokładne zrealizowanie wszelkich zamierzonych szczegółów, tak, abyś mógł cieszyć się nie tylko ogólną prezencją, lecz również detalami. To wszystko - projekt, materiał i wykonanie, sprawiają, że produkty, które możesz tutaj oglądać, śmiało określamy mianem "ekskluzywnych". 

Małe udogodnienia - wiele komfortu

Chcemy, aby nie tylko użytkowanie, lecz również proces zakupu, był dla Ciebie przyjemnością. Z tego względu, każdy stolik kawowy kolonialny ma, niejako "w pakiecie", szereg rozwiązań, mających maksymalnie ograniczyć Twój wysiłek. Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na dwa z nich. Pierwsze, to bardzo szybki okres realizacji, co jest rzadkością na rynku luksusowych mebli. Czas, w którym twoje zamówienie zostanie zrealizowane, to dwa tygodnie, a nawet mniej. Drugim jest transport - nasze drewniane stoliki kawowe zostaną dostarczone prosto do Twego domu, w stanie gotowym. Dzięki temu będą od razu gotowe do użytku, a Ty nie będziesz musiał zajmować się składaniem mebli - co jest wątpliwą atrakcją. 

A wszystko to przyjazne dla budżety

Po tym co przeczytałeś, możesz zaczynać mieć obawy o swój portfel i rozważać już zakup czegoś innego (ewentualnie kredyt) - nie martw się, nie będzie to potrzebne! Do wszystkich zalet naszych stolików kawowych w stylu kolonialnym należy dołożyć jeszcze jedną - atrakcyjność finansową. Gwarantujemy, że nasza cena jest adekwatna do najwyższej jakości, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów. Dołącz do ich grona, i pozwól sobie na odrobinę luksusu - w końcu, czy może być coś atrakcyjniejszego, niż chwila ze smaczną kawą, przy pięknym stoliku? 

Inne warte uwagi meble z drewna egzotycznego

PROMOCJA
NOWOŚĆ
2799.00PLN
3099.00PLN
PROMOCJA
NOWOŚĆ

724 556 101

Zadzwoń do nas i zapytaj o swoje spersonalizowane zamówienie.

Dołącz do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o trendach i zgarnij 5% rabat na pierwsze zamówienie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą