Zamówienia telefoniczne:
724 556 101
Pon - Pt 10:00 - 17:00

Jesteś tutaj: Stoliki kawowe - pomysły i aranżacje

Stoliki kawowe - pomysły i aranżacje

08:52, dnia 25 styczeń 2021r.
Kategoria:
465
0

Drewniane stoliki kawowe

Czasami po prostu chcemy coś zjeść „na kolanie” i o ile takie jedzenie jest super wygodne, to dobrze jest mieć miejsce, by talerz przed, po i w trakcie móc gdzieś odłożyć. Idealny wtedy jest właśnie mały w gabarytach, a ogromny w zaletach stolik. Czasami decydując się na stoliki kawowe spychamy je do kąta, a oczekując od nich tylko funkcjonalności, nie nie dbamy o ich urodę. A to błąd! Bogactwo dostępnych u nas wzorów sprawia, że stolik kawowy drewniany, może stanowić największą ozdobę salonu (oprócz partnera/partnerki czy dziecka/dzieci). Popatrzmy na stoliki Bradley chociażby. My jesteśmy zakochani w nich permanentnie... A więc (nie zaczyna się zdania od więc - wiemy) - czy zdarzyło wam się potrzebować odpoczynku przy wiaderku (tzn. filiżance) napoju? Skoro zainwestowaliśmy w wygodną sofę lub fotel nie krępujmy się i wydajmy „kilka” złotych na stolik.

Gwarantujemy – będzie to jeden z najczęściej używanych mebli. Stoliki kawowe są stworzone do odłożenia filiżanki, telefonu lub nudnej książki (z tą ciekawą idziemy nawet tam, gdzie król chadza piechotą).Nowoczesne, szklane, drewniane, marmurowe... Nieważne czy z samego drewna czy stolik drewniany z metalem. Nasze meble z duszą są zawsze doskonałe. Robione od początku lub pochodzące z upcyklingu/recyklingu. Surowe i nowoczesne lub retro i przytulne jak pluszowy miś z dzieciństwa. Stapiające się z pozostałymi meblami lub oryginalne i skupiające zazdrosny wzrok... Słowem – stolik kawowy drewniany to „kropka nad i” wystroju. Zawsze.

Nasze stoliki kawowe mają charakter. Daleko im do banalnych i oklepanych kształtów. Oprócz funkcjonalności i trwałości kochamy bowiem projektować meble, którymi sami chcielibyśmy się otaczać (nie pytajcie jak wyglądają nasze domy). W większości wykonane są z postarzanego drewna, któremu nadaliśmy drugie życie. Czasem dodamy metal, szkło, marmur. Ale drewno to wręcz podstawa naszych mebli (sięgamy aż do jego korzeni – dosłownie).Was - miłośników niebanalnych rozwiązań, olśnimy futurystycznymi kształtami. A miłujących jakość w pełni usatysfakcjonujemy, niezależnie czy wybierzecie meble w formie tradycyjnej czy nowoczesnej.

Stoliki pomocnicze


A teraz kilka porad na zupełnie (nie krzyżujemy palców) poważnie. Jeśli macie przestronne wnętrze polecamy komplety z pomocniczymi stolikami, które można ustawić obok lub pod stolik główny i tworzyć z nich kompozycje. Ale zaskoczenie – rozwiązanie z zestawami stolików o różnej wielkości, (wsuwane jeden pod drugi) będzie idealne także dla małego metrażu. Nie bójcie się więc go.Ważna jest wysokość stolika, która powinna wynosić 45-50 cm, czyli być zbliżona do wysokości sofy. Inaczej od schylania się będą bolały nas plecy.

Urządzając salon, stolik zazwyczaj ustawiamy na wprost kanapy, tak aby nie ruszając się z niej, wygodnie sięgnąć po położone na nim łakocie czy piloty (niestety zasmucimy was - ręce spod kocyka wyjąć na chwilę trzeba).Stoliki ze szklanym blatem, świetnie prezentują się, kiedy mamy ciekawy dywan i nie chcemy go zasłaniać (oraz dzieci malujące po wszystkim). W całości drewniane stoliki kawowe będą idealne do wnętrz stylizowanych na eleganckie, w stylu prowansalskim, etc. Drewno w połączeniu z metalem lub marmurem to strzał w dziesiątkę dla lubiących designerskie meble i surowy styl. Skupmy się jeszcze na chwilę na łączeniach gatunków. Drewniane meble z metalem - ich wygląd jest luksusowy. Szczotkowane, przestarzałe lub zniszczone wykończenia są teraz bardzo w cenie i budują nowoczesny styl. Użycie w dodatkach materiałów miękkich jak: moher, aksamit i kawałki wełny, ociepli salon jeśli obawiacie się zbyt „zimnego wnętrza”. 


Awangardowy styl naszych mebli, gwarantuje ich nietuzinkowość i niepowtarzalność. Meble mimo że nowe (choć czasem z materiałów z odzysku), celowo sprawiają wrażenie wysłużonych. Do ich stworzenia i konstrukcji zostały zastosowane najlepsze materiały. Nie ważne z czego są wykonane, zawsze macie pewność pierwszego gatunku i najwyższej klasy zarówno drzewa jak i innych materiałów. Łączymy naturę z technologią i innowacyjnością. Wszystko to po to, abyście oglądając nasze wyroby mogli zakrzyknąć „całe życie o tym marzyłem/marzyłam!!!”.  

Jakie meble sosnowe wybrać? 17:35, dnia 22 styczeń 2021r.
Jak przechowywać książki? 15:28, dnia 21 kwiecień 2021r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*

724 556 101

Zadzwoń do nas i zapytaj o swoje spersonalizowane zamówienie.

Dołącz do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o trendach i zgarnij 5% rabat na pierwsze zamówienie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą